nedelja, 30. marta 2025.

Search

Pronađen Kolumbijac koji se izgubio na Maljenu

Objavljeno: 18. marta 2025.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Maljen, foto: GSS
Maljen, foto: GSS

VALJEVO- U zajedničkoj akciji Gorske službe spasavanja Srbije stanice Valjevo, mioničke policije, vatrogasno-spasilačke jedinice Valjevo i privatnim vozilima civila pronađen je nestali državljanin Kolumbije, kome se juče popodne izgubio trag na planini Maljen.

Kako je saopšteno iz Gorske službe spasavanja Srbije stanice Valjevo, muškarac srednjih godina vozio je enduro motor, koji se pokvario i nije imao više baterije u telefonu, a u kasnim večernjim satima počeo je da pada i sneg.

Maljen, foto: GSS

„Kolumbijski državljanin je pronađen nepovređen, između vrha Čuker i Velikog Maljena. Još jedan apel svim ljudima koji borave u prirodi da prate vremensku prognozu i adekvatno se pripreme za boravak u prirodi“, navedeno je u saopštenju za javnost GSS u Valjevu.

Jedan komentar na “Pronađen Kolumbijac koji se izgubio na Maljenu

  1. I još da ne voze motore i kvadove po planini. Van asfalta i makadamskog puta. Sve ostalo je divljanje.

    0

    0

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *