Valjevski karatisti osvojili sedam medalja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Valjevski karatisti, foto: Karate klub 014 Valjevo

VALJEVO- Na državnom karate prvenstvu za kadete i mlađe juniore, održanom u Vrnjačkoj Banji, karatisti kluba 014 Valjevo osvojili su sedam medalja.

Prvo mesto u svojim kategorijama osvojili su: Iva Krsmanović i Anja Nikolić, koje su postali prvaci države, Vuk Đuričković i Ana Živanović postali su viceprvaci Srbije, dok su Anđela Mitrović, Lazar Aćimović i Ksenija Kosić zauzeli treća mesta na pobedničkom postolju.

„Karate klub 014 Valjevo ponosan je na sve svoje takmičare koji su nastupili na Državnom prvenstvu i koji su dostojanstveno predstavljali klub i naš grad. Po ko zna koji put pokazalo se da Karate klub 014 Valjevo jeste najtrofejniji klub grada Valjeva sa najvećim brojem odličja državnog ranga“, navedeno je u saopštenju za javnost ovog kluba.

Navedeno je i to da su Uprava kluba i trenerski tim u sastavu Marina Goloskoković, Milenko Lukić, Vladan Živanović, Milica Ilić i Predrag Branković, ponosni su na rezultate takmičara.