Objavljeno: 25. novembra 2013.
Facebook
Twitter
LinkedIn

VALJEVO – Karatisti kluba “ 014 Valjevo” osvojili su osam medalja na prvenstvo Uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore, koje je održano u Čačku. Valjevski karatisti okitili su se sa dve zlatne i šest bronzanih medalja u disciplinama kate i borbe. Titulom prvaka Uže Srbije okitio se kata tim mlađih seniorki u sastavu Danijela Jeličić, Jelena Damnjanović i Tijana Radojičić , dok je u disciplini borbe u konkurenciji kadetkinja sa pet ubedljivih pobeda zlatnu medalju osvojila Jovana Marković. Bronzanim odličjem okitili su se u borbama ekipno kadeti u sastavu Uroš Rašević, Lazar Savić i Đorđe Turuk. Treća mesta su u konkerenciji juniora i juniorki u borbama pripala Marku Mirkoviću i Ani Ivanović, kao i u konkurenciji kadeta Urošu Raševiću, dok su u disciplini kate pojedinačno bronzane medalje osvojili junior Aleksa Stojnić i mlađa seniorka Danijela Jeličić. Na ovom takmičenju bilo preko 300 učesnika iz 50 klubova.