Objavljeno: 25. marta 2019.
Facebook
Twitter
LinkedIn

VALJEVO- Na prvenstvu Srbije u kategoriji kata za poletarce, pionire i nade, održanom proteklog vikenda u Kragujevcu, valjevski Karate klub „014“ osvojio je pet medalja. U kategoriji poletaraca srebrnu medalju u klasi E osvojila je Višnja Đurđević, dok je u kategoriji pionirki srebrnu medalju u klasi E osvojila je Tamara Dražić. U apsolutnoj i u klasi B Andrea Krstić je osvojila dve bronzane medalje i potvrdila dobar rezultat sa školskog takmičenja i najverovatnije potvrdila „vizu“ za Balkansko prvenstvo. Peta medalja je pripala Matiji Soldatoviću, koji je u kategoriji nada osvojio je treće mesto.

„Karate klub 014 je zadovoljan postignutim rezultaima i ponovo se pokazalo da mali klub sa veoma malim sredstvima pronalazi snagu da postigne veoma zapažene rezultate na ponos kluba i grada Valjeva“, navodi se u saopštenju za javnost ovog kluba.