Objavljeno: 11. marta 2019.
Facebook
Twitter
LinkedIn

VALJEVO- Na prvenstvu regiona Karate federacije uže Srbije za poletarce, pionire i nade, koje je proteklog vikenda održamo u Čačku, karatisti valjevskog kluba „014“ osvojili su šest medalja, a šestoro takmičara je obezbedilo plasman na Državno prvenstvo Srbije. U kategoriji pionirki Andrea Krstić je osvojila dve zlatne medalje u apsolutnoj i u svojoj klasi. Ksenija Kosić koja je osvojila srebro,a  Ana Živanović i Tamara Dražić bronzanu medalju. U kategoriji poletaraca Višnja Đurđević koja je osvojila zlatnu medalju.

Na prvenstvu regiona u Čačku je nastupilo preko 65 klubova i oko 650 takmičara iz uže Srbije. U valjevskom klubu kažu da su veoma zadovoljni postignutim rezultatima i da su osvojene medalje veliki postrek za takmičare i trenere Karate kluba „014“, koji će svoje aktivnosti usmeriti na pripremu takmičara za nastup na prvenstu države koje će se odžati za dve nedelje.